mfind.pl

Nasza współpraca z najlepszą porównywarką ubezpieczeń OC/AC to wszechstronne i skuteczne działania SEO


mfind oferuje także porady oraz raporty ubezpieczeniowe. Kluczem do sukcesu okazały się tutaj dobrze zaplanowane działania SEO, które rozpoczęliśmy od przeprowadzenia eksperckiego audytu dla mfind.pl oraz akademii mfind.

Preview image

Wyzwanie

Osiągnięcie pozycji lidera w konkurencyjnej branży ubezpieczeń samochodowych

Wzrost pozycji dla kluczowych fraz branżowych oraz wzrost ruchu w serwisie mfind.pl. Mimo, że serwis był bardzo dobrze zoptymalizowany, znaleźliśmy kilka niedociągnięć, które powodowały wyświetlanie się niżej na frazy komercyjne od konkurencji. Ponadto, analizując dotychczasowe działania SEO prowadzone dla klienta odkryliśmy, że pozyskiwane dotychczas linki nie były bezpieczne i narażały na filtr Google.

Nasze
działania


    Audyt SEO mfind.pl oraz mfind.pl/akademia
    Obsługa SEO PR
    Wysokiej jakości link building
    Konsulting w zakresie SEM, SEO i UX

Realizacja projektu

Pozbyliśmy się szkodliwych linków, a następnie przygotowaliśmy propozycję działań związanych z optymalizacją treści uzupełniliśmy odpowiednio dobraną strategią content marketingową i link buildingową.

Wspólnie z klientem całkowicie zoptymalizowaliśmy wyniki wyszukiwania, pracując nad treściami zamieszczanymi w portalu. Wyjątkowo dobre rezultaty dla bardzo konkurencyjnych fraz związanych z branżą ubezpieczeń osiągnęliśmy m.in. dzięki wartościowym i pożądanym linkom takim jak [Wikipedia].

Klient otrzymał od nas gotowe rekomendacje treściowe i techniczne dopasowane do potrzeb i specyfiki jego serwisu oraz wskazówki w zakresie jego optymalizacji pod kątem wyróżnienia najbardziej konkurencyjnych fraz kluczowych. Współpraca obejmuje także stałe wsparcie eksperckie w zakresie optymalizacji tekstów, które pojawiają się na mfind.pl/akademia.


Następny case study

Sprawdź jak stworzyliśmy unikalny design dla międzynarodowego lidera sprzedaży sprzętu Apple.

Zobacz case study