NowyZabytek.pl

Dla Nowyzabytek.pl przygotowaliśmy kompleksową strategię wejścia na rynek: od identyfikacji wizualnej, przez stronę internetową, SEO, aż po nieszablonowe działania promocyjne.

Preview image

Wyzwanie

Stworzenie platformy dla pasjonatów rewitalizacji w architekturze oraz rewitalizacji zabytków

Nowy zabytek? Brzmi przewrotnie, ale to właśnie idea i misja naszego portalu. Chcemy pokazywać wam, jak popadające w ruinę zabytki zyskują nowe życie, zabytkowa architektura przybiera nowe funkcje, a w historyczną zabudowę wpisują się nowoczesne budowle.

Interesuje nas nie tylko architektura zabytków, ale przede wszystkim projekty, które przywracają im świetność. Będziemy pokazywać, jak w Polsce i na świecie ratuje się od zapomnienia cenne historyczne obiekty.

Nasze
działania


  Stworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej marki
  Zaprojektowanie web designu serwisu
  Stworzenie strony internetowej
  Wdrożenie CMS WordPress
  Optymalizacja serwisu od strony technologicznej i przyjazności serwisu dla robotów wyszukiwarek; dostosowanie treści serwisu do potrzeb wyszukiwarek
  Dostarczenie rekomendacji SEO dotyczących nowych treści w serwisie
  Przeprowadzenie szkolenia SEO dla redaktorów serwisu
  Prowadzenie kont klienta w mediach społecznościowych (Facebook, Instragram)
  Efektowna promocja serwisu

Realizacja projektu

Nasz klient przedstawił nam ambitną wizję stworzenia portalu traktującego o zabytkach oraz rewitalizacji architektury. W pierwszej fazie prac przygotowaliśmy kilkanaście oryginalnych propozycji logo oraz identyfikacji wizualnej by jak najlepiej odpowiedzieć wymaganiom klienta. Na bazie wybranych elementów graficznych przygotowaliśmy layout graficzny serwisu.

Następnie, uwzględniając najlepsze praktyki SEO oraz UX, postawiliśmy stronę nowyzabytek.pl

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design. Wspólnie z klientem na bieżąco optymalizujemy wyniki wyszukiwania, pracując nad treściami zamieszczanymi w portalu.

Skuteczne działania SEO, w tym pozyskiwanie linków wysokiej jakości (Wikipedia.pl), a także niestandardowe działania promocyjne na takich platformach jak Faktopedia.pl oraz Wykop.pl już w pierwszych tygodniach istnienia serwisu sprowadziły na stronę dziesiątki tysięcy użytkowników.

Dla klienta prowadzimy również aktywne kampanie w kanałach social media (Facebook, Instragram) dbając o budowalnie relacji z użytkownikami. Świetne wyniki w tak krótkim czasie po starcie portalu to zasługa dobrze dobranych strategii SEO, content marketingowej i link buildingowej.


Następny case study

Philo New York to elegancka moda damska rodem z Nowego Jorku, łącząca wyjątkowy komfort noszenia z nieprzeciętnym i ponadczasowym designem.

Zobacz case study