In love with digital marketing

Marcin [Chief Executive Officer]

lewa półkula naszego mózgu


Adam [Co-founder]

prawa półkula naszego mózgu

Ania [SEO specialist]

pozycjonowanie i marketing szeptany nie mają przed nią tajemnic

Przemek [Chief Digital Officer]

to on nadaje kształt, charakter i styl naszym projektom

Bartek [Web developer]

najnowsze technologie programowania to jego specjalność

Darek [Project manager]

specjalista od kreatywnych koncepcji i unikalnych rozwiązań







Nasze kompetencje

W binarlink łączymy najlepsze kompetencje agencji SEO i agencji interaktywnej. Jesteśmy dumni z tego, że 71% naszego biznesu pochodzi z rekomendacji. Pozytywna opinia i zaufanie klientów jest dla nas największą motywacją i potwierdzeniem, że rozwijamy się we właściwym kierunku.

Strategia

Odpowiednia strategia marketingowa to klucz do sukcesu. Proponujemy spójny i efektywny kierunek podejmowanych działań gwarantujący osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

Analityka online

Kluczem rozwoju jest ciągła optymalizacja oraz nieustanne dostosowywanie się do zmieniających się trendów i kanałów komunikacji w Internecie. Wychwytujemy zmiany i błyskawicznie reagujemy na zmieniające się otoczenie biznesowe, oferując klientom unikalne rozwiązania.

Branding

Budujemy świadomości marki w oczach potencjalnych oraz istniejących klientów. Kreujemy i utrzymujemy pozytywny wizerunek po przez szerokie spectrum działań graficznych, tekstowych i komunikacyjnych.

Audyty

Dzięki zabiegom optymalizacyjnym oraz technicznym, audyt potrafi zwiększa odwiedzalność witryny o nawet kilkaset procent, a strona będzie przyjazna zarówno dla użytkownika jak i robotów wyszukiwarek.

SEM

Działania w zakresie Search Engine Marketingu traktujemy jako kompleksowe zarządzanie ruchem w wyszukiwarkach - zarówno organicznym, jak i płatnym - wykorzystując szeroki wachlarz rozwiązań Google.

Web development

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie serwisu internetowego. Od momentu opracowania kreacji wizerunkowej poprzez stworzenie projektu graficznego, aż do wdrożenia w pełni zoptymalizowanego serwisu.

WordPress

WordPress to elastyczny system zarządzania treścią oferujący możliwości zadowalającego nawet najbardziej wymagającego klienta. Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania, a także zaprojektujemy je i wdrożymy.

Marketing online

Opracowujemy i wdrażamy strategie działań społecznościowych angażujące użytkowników. Zapewniamy kompleksową obsługę marek w social mediach oraz zakup i planowanie mediów najkorzystniejszych dla Twojego biznesu.

Consulting i szkolenia

Twój zespól potrzebuje know-how w zakresie zarządzania promocji i reklamy online? Pokażemy Wam, jak najlepiej wykorzystać potencjał Internetu w strategii biznesowej i działaniach promocyjno-reklamowych.

Nasza praca w liczbach

Naszą wiedzę wykorzystujemy zawsze tak, by działania przynosiły wymierne korzyści klientom.
Dlatego też możemy pochwalić się takimi liczbami.


67

zadowolonych klientów


22 560

przepracowanych godzin


104

zaprojektowane strony

BinarLink Sp. z o. o., ul. Tuwima 15 lok. 10, 90-010 Łódź, Polska, NIP: 5862292368, KRS: 0000516753

Szybkie pytanie? Dzwoń: +48 576 913 847

Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Nic prostszego.

Odpowiedz na kilka pytań, a my wrócimy z propozycją tak szybko jak to możliwe.



Wyceń za darmo!