In love with digital marketing

Marcin [Chief Executive Officer]

lewa półkula naszego mózgu


Adam [Co-founder]

prawa półkula naszego mózgu

Ania [Web Designer]

pozycjonowanie i marketing szeptany nie mają przed nią tajemnic

Bartek [Web developer]

najnowsze technologie programowania to jego specjalność

Kamil [Junior Digital Manager]

planowanie, strategia contentowa, media społecznościowe

Marcelina [Buzz Marketing Specialist]

marketing szeptany, link buildingNasze kompetencje

W binarlink łączymy najlepsze kompetencje agencji SEO i agencji interaktywnej. Jesteśmy dumni z tego, że 71% naszego biznesu pochodzi z rekomendacji. Pozytywna opinia i zaufanie klientów jest dla nas największą motywacją i potwierdzeniem, że rozwijamy się we właściwym kierunku.

Strategia

Odpowiednia strategia marketingowa to klucz do sukcesu. Proponujemy spójny i efektywny kierunek podejmowanych działań gwarantujący osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

Analityka online

Kluczem rozwoju jest ciągła optymalizacja oraz nieustanne dostosowywanie się do zmieniających się trendów i kanałów komunikacji w Internecie. Wychwytujemy zmiany i błyskawicznie reagujemy na zmieniające się otoczenie biznesowe, oferując klientom unikalne rozwiązania.

Branding

Budujemy świadomości marki w oczach potencjalnych oraz istniejących klientów. Kreujemy i utrzymujemy pozytywny wizerunek po przez szerokie spectrum działań graficznych, tekstowych i komunikacyjnych.

Audyty

Dzięki zabiegom optymalizacyjnym oraz technicznym, audyt potrafi zwiększa odwiedzalność witryny o nawet kilkaset procent, a strona będzie przyjazna zarówno dla użytkownika jak i robotów wyszukiwarek.

SEM

Działania w zakresie Search Engine Marketingu traktujemy jako kompleksowe zarządzanie ruchem w wyszukiwarkach - zarówno organicznym, jak i płatnym - wykorzystując szeroki wachlarz rozwiązań Google.

Web development

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie serwisu internetowego. Od momentu opracowania kreacji wizerunkowej poprzez stworzenie projektu graficznego, aż do wdrożenia w pełni zoptymalizowanego serwisu.

WordPress

WordPress to elastyczny system zarządzania treścią oferujący możliwości zadowalającego nawet najbardziej wymagającego klienta. Doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania, a także zaprojektujemy je i wdrożymy.

Marketing online

Opracowujemy i wdrażamy strategie działań społecznościowych angażujące użytkowników. Zapewniamy kompleksową obsługę marek w social mediach oraz zakup i planowanie mediów najkorzystniejszych dla Twojego biznesu.

Consulting i szkolenia

Twój zespól potrzebuje know-how w zakresie zarządzania promocji i reklamy online? Pokażemy Wam, jak najlepiej wykorzystać potencjał Internetu w strategii biznesowej i działaniach promocyjno-reklamowych.

BinarLink Sp. z o. o., ul. Tuwima 15 lok. 10, 90-010 Łódź, Polska, NIP: 5862292368, KRS: 0000516753

Szybkie pytanie? Dzwoń: +48 576 913 847

Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Nic prostszego.

Odpowiedz na kilka pytań, a my wrócimy z propozycją tak szybko jak to możliwe.Wyceń za darmo!